Tweet Feed (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Account Name
ro: Nume cont

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Location
ro: Locaţia

en: Source
ro: Sursă

en: Text field
ro: Câmp text
