Tweet Feed (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Account Name
vi: Tên tài khoản

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Location
vi: Vị trí

en: New Window
vi: Cửa sổ mới

en: Source
vi: Nguồn

en: Text field
vi: Trường văn bản
