Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Location
ar: الموضع

en: Other
ar: آخر

en: Source
ar: المصدر

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Account name
ar: اسم الحساب
