Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Location
ast: Llugar

en: Other
ast: Otru

en: Text field
ast: Campu de testu
