Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Location
bs: Lokacija

en: Source
bs: Izvor

en: Text field
bs: Tekst polje
