Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Account Name
da: Kontonavn

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Unknown
da: Ukendt

en: Location
da: Lokation

en: Other
da: Anden

en: Source
da: Kilde

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Following
da: Følger

en: Account name
da: Kontonavn
