Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Location
he: מיקום

en: Other
he: אחר

en: Source
he: מקור

en: Text field
he: שדה טקסט
