Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Location
jv: Lokasi

en: Other
jv: Liyané

en: Text field
jv: Field tèks
