Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Location
km: ទីតាំង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ
