Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Location
nl: Locatie

en: Other
nl: Andere

en: Source
nl: Bron

en: Text field
nl: Tekstveld

en: List name
nl: Lijstnaam

en: Following
nl: Volgend

en: Followers
nl: Volgers

en: Creation Date
nl: Aanmaakdatum
