Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Source
sk: Zdroj

en: Text field
sk: Textové pole
