Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Location
ug: ئورنى

en: Other
ug: باشقا

en: Source
ug: مەنبە
