Tweet Feed (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Location
bg: Местоположение

en: Other
bg: Други

en: Source
bg: Източник

en: Text field
bg: Текстово поле
