Tweet Feed (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Account Name
eu: Kontuaren izena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Location
eu: Kokalekua

en: Other
eu: Bestea

en: Source
eu: Iturburua

en: Text field
eu: Testu eremua
