Tweet Feed (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Account Name
fi: Tilin nimi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Feed name
fi: Syötteen nimi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Location
fi: Sijainti

en: Other
fi: Muu

en: Source
fi: Lähde

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Banner Image
fi: Bannerikuva
