Tweet Feed (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Account Name
it: Nome account

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Location
it: Posizione

en: Other
it: Altro

en: Source
it: Sorgente

en: Text field
it: Campo di testo

en: Account name
it: Nome utente
