Tweet Feed (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Account Name
lv: Konta Nosaukums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Other
lv: Citi

en: Source
lv: Avots

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Followers
lv: Sekotāji
