Tweet Feed (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Location
ta: இடம்
