Tweet Feed (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Unknown
af: Onbekend

en: Location
af: Ligging

en: Other
af: Ander

en: Source
af: Bron
