Tweet Feed (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Other
el: Άλλο

en: Source
el: Πηγή

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου
