Tweet Feed (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Account Name
hr: Ime korisničkog računa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Location
hr: Lokacija

en: Other
hr: Ostalo

en: Source
hr: Izvor

en: Text field
hr: Polje teksta
