Tweet Feed (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Account Name
is: Notendanafn

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Location
is: Staðsetning

en: Text field
is: Textareitur
