Tweet Feed (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Account Name
kn: ಖಾತೆಯ ಹೆಸರು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: New Window
kn: ಹೊಸ ವಿಂಡೋ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Account name
kn: ಖಾತೆಯ ಹೆಸರು

en: Add Account
kn: ಖಾತೆಯನ್ನು ಸೇರಿಸು:
