Tweet Feed (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Account Name
lt: Paskyros vardas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Location
lt: Vieta

en: Other
lt: Kiti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Text field
lt: Teksto laukelis
