Tweet Feed (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Location
mn: Байрлал

en: Text field
mn: Текст талбар
