Tweet Feed (7.x-2.1) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Edit
no: Rediger

en: Account Name
no: Kontonavn

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Background Image
no: Bakgrunnsbilde

en: Unknown
no: Ukjent

en: Location
no: Sted

en: Link Color
no: Lenkefarge

en: Other
no: Annet

en: Source
no: Kilde

en: Text field
no: Tekstfelt

en: Following
no: Følger

en: Followers
no: Følgere

en: Delete Account
no: Slett konto

en: Banner Image
no: Bannerbilde
