Tweet Feed (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Location
tr: Konum

en: Link Color
tr: Bağlantı Rengi

en: Other
tr: Diğer

en: Source
tr: Kaynak

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Following
tr: İzleniyor

en: Followers
tr: İzleyenler

en: Account name
tr: Hesap sahibi
