Tweet Feed (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Account Name
ca: Nom del compte

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Location
ca: Localització

en: Other
ca: Altres

en: Source
ca: Font

en: Text field
ca: Camp de text
