Tweet Feed (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Location
cy: Lleoliad

en: Other
cy: Arall

en: Text field
cy: Maes testun
