Tweet Feed (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Account Name
fr: Nom du compte

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Feed name
fr: Nom de flux

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Location
fr: Emplacement

en: Other
fr: Autre

en: Text field
fr: Champ texte

en: List name
fr: Afficher nom

en: Following
fr: Suivi

en: Followers
fr: Abonnés

en: Account name
fr: Nom du compte

en: Delete Account
fr: Supprimer mon compte

en: Creation Date
fr: Date de création

en: Banner Image
fr: Image de la bannière
