Tweet Feed (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Other
gu: અન્ય

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર
