Tweet Feed (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Account Name
ja: アカウント名

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Background Color
ja: 背景色

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Unknown
ja: 不明

en: Location
ja: 場所

en: Other
ja: その他

en: Source
ja: ソース

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: Followers
ja: フォロワー

en: Creation Date
ja: 作成日
