Tweet Feed (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Account Name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Other
ka: სხვა

en: Source
ka: წყარო
