Tweet Feed (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Location
kk: Орналасуы

en: Other
kk: Басқа
