Tweet Feed (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Source
mg: Loharano
