Tweet Feed (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Account Name
ru: Имя учётной записи

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Feed name
ru: Имя ленты

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Location
ru: Место

en: Other
ru: Другое

en: New Window
ru: Новое окно

en: Feed Name
ru: Название ленты

en: Source
ru: Источник

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Following
ru: Подписаны

en: Followers
ru: Подписчики

en: Account name
ru: Название счёта

en: Truncate
ru: Обрезать
