Tweet Feed (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Account Name
sv: Namn på konto

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Unknown
sv: Okänd

en: Location
sv: Plats

en: Other
sv: Övriga

en: Source
sv: Källa

en: Text field
sv: Textfält

en: List name
sv: Listrubrik

en: Account name
sv: Namn på konto

en: Creation Date
sv: Skapat (datum)
