Tweet Feed (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Account Name
ta: கணக்கின் பெயர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Location
ta: இடம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Source
ta: மூலம்

en: Text field
ta: உரை புலம்
