Tweet Feed (7.x-2.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Account Name
te: ఖాతా పేరు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Other
te: ఇతర

en: Source
te: మూలం
