Tweet Feed (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Account Name
az: Hesab adı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Location
az: Məkan

en: Other
az: Digər

en: Source
az: Mənbə

en: Text field
az: Mətn sahəsi
