Tweet Feed (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Source
hy: Աղբյուր
