Tweet Feed (7.x-2.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Location
ne: स्थान

en: Source
ne: स्रोत
