Tweet Feed (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Feed name
uk: Ім'я потоку

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Location
uk: Місце розташування

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Other
uk: Інше

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Feed Name
uk: Назва потоку

en: Source
uk: Джерело

en: Text field
uk: Текстове поле

en: List name
uk: Назва списку

en: Following
uk: Підписка

en: Followers
uk: Відстежувачі

en: Account name
uk: Назва облікового запису:

en: Add Account
uk: Додавання облікового запису

en: Truncate
uk: Скоротити
