Tweet Feed (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Feed name
et: Voo nimi

en: Add Feed
et: Lisa voog

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Other
et: Muu

en: Text field
et: Tekstiväli
