Tweet Feed (7.x-3.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত
