Tweet Feed (7.x-3.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Account Name
ur: اکاؤنٹ کا نام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: ID
ur: شناخت
