Tweet Feed (7.x-3.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Account Name
cs: Jméno účtu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Other
cs: Jiné

en: Text field
cs: Textové pole

en: Account name
cs: Název účtu
