Tweet Feed (7.x-3.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Account Name
mr: खात्याच नाव

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: ID
mr: आय डी
