Tweet Feed (7.x-3.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Other
ps: نور

en: Text field
ps: متن ډګر
