Tweet Feed (7.x-3.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Other
sq: Tjetër
